۱۳۹۸ سه شنبه ۱ مرداد
دانشگاه جهرم
صفحه اصلی
1398/02/11
پذيرش بدون آزمون كارشناسي ارشد ويژه ممتازين

 

 
آگهي پذيرش دانشجويان ممتاز در دوره كارشناسي ارشد بدون آزمون دانشگاه جهرم

 

در راستاي اجراي آيين نامه تسهيلات آموزشي دانشجويان ممتاز دوره كارشناسي براي ورود به دوره هاي تحصيلي بالاتر و اجراي آئين نامه پذيرش بدون آزمون استعداد هاي درخشان در دوره كارشناسي ارشد به شماره 77948/21 مورخ 93/5/5 و ابلاغيه شماره 227541/2 مورخ 97/9/15 وزارت علوم،تحقيقات و فناوري، دانشگاه جهرم از بين دانشجويان ممتاز كارشناسي دانشگاه هاي دولتي ،پس از بررسي مدارك و انجام مصاحبه نسبت به پذيرش برگزيدكان علمي واجد شرايط ذيل اقدام مي نمايد:

 

الف- شرايط پذيرش

1-داوطلباني كه پس از6 نيمسال تحصيلي سه چهارم واحد هاي درسي خود را گذرانده باشد و جزء %15دانشجويان هم رشته و هم ورودي خود باشند.

تبصره 1: دانشجويان و دانش آموختگان دوره هاي نيمه حضوري ،يادگيري الكترونيكي و پرديس بين الملل دانشگاه هاي دولتي و هم چنين كليه دانشجويان و دانش آموختگان دانشگاه هاي آزاد اسلامي، علمي كاربردي، پيام نور، آموزشكده هاي فني حرفه اي، مراكز تربيت دبير و تربيت معلم و ساير موسسات و دانشگاه هاي غير دولتي و غير انتفاعي مجاز به ثبت نام نمي باشند.

2-داوطلباني كه تاريخ فراغت از تحصيل آنها از يك مهر سال 1397 (97/7/1) لغايت 31 شهريور ماه سال آتي (98/6/31) باشد مي توانند متقاضي اين نوع پذيرش شوند.

3-داوطلبان بايد حداكثر در مدت هشت نيمسال تحصيلي دانش آموخته شده باشند يا دانش آموخته شوند.

 

ب- نحوه ارائه درخواست و ارسال مدارك لازم

داوطلبان واجد شرايط لازم است از روز سه شنبه 10/2/1398  تا پايان روز چهارشنبه مورخ 98/2/26 نسبت به ثبت نام الكترونيكي ازطريق سامانه آموزشي_پژوهشي و دانشجويي دانشگاه جهرم (SESS) مطابق با بند ج اين اطلاعيه اقدام نموده و مدارك مورد نياز به شرح زير را به فرمت مناسب تهيه و در سامانه مذكور در محل هاي مناسب بارگذاري نمايند. (تحويل مدارك از طريق پست يا مراجعه حضوري امكان پذير نمي باشد.)

1-     پرداخت هزينه ثبت نام و بررسي مدارك به مبلغ 500/000 (پانصد هزار ريال) كه لازم است به صورت الكترونيكي نسبت به پرداخت آن از طريق سامانه ثبت نام اقدام شود. با توجه به اين كه وجه پرداختي قابل استرداد نيست ضروري است داوطلبان پس از اطمينان از احراز شرايط اختصاصي پذيرش نسبت به پرداخت وجه ثبت نام اقدام نمايند.

2-     تصوير فرم تكميل شده الف مربوط به گواهي تاييد معدل ،رتبه و تعداد دانشجويان هم رشته و هم ورودي و ....

دريافت فرم الف 
 
 

3-     تصوير ريز نمرات كارشناسي به تفكيك نيمسال تحصيلي در يك فايل با درج مشخصات دانشجو و نوع دوره تحصيلي

 

ج- راهنماي ثبت نام اينترنتي

جهت وورد به ثبت نام از مرورگر اينترنت اكسپلورر استفاده نماييد.

با مراجعه به لينك  http://sess.jahromu.ac.ir/sess/script/admission.aspx?process=4 اطلاعات اوليه خود را ثبت كرده و سپس با توجه به نام كاربري و رمز عبوري كه سيستم در اختيار شما قرار داده است، نسبت به تكميل ثبت نام از طريق سامانه آموزشي پژوهشي دانشجويي دانشگاه جهرم (SESS) اقدام كنيد. در صفحه اول، ورود اطلاعات پايه توسط داوطلب صورت مي­گيرد كه پس از تكميل موارد خواسته شده با انتخاب دكمه تاييد از بالاي صفحه به گام بعدي كه صفحه تكميل فرآيند مي­باشد منتقل مي­شويد. در اين مرحله بعد از پرداخت وجه با انتخاب دكمه ذخيره و ارسال به صفحه ارسال مدارك منتقل مي­شويد و در انتها پس از بارگزاري مدارك خواسته شده دكمه ذخيره و ارسال را كليك كرده تا درخواست شما جهت بررسي در اختيار كارشناس تحصيلات تكميلي دانشگاه قرار گيرد.

 

 

د- نحوه بررسي پذيرش درخواست داوطلبان و اعلام نتيجه

نتيجه بررسي اوليه درخواست داوطلبان در صورت امكان در نيمه دوم خرداد ماه سال 1398 از طريق سامانه آموزشي پژوهشي دانشجويي دانشگاه جهرم (SESS)  اعلام خواهد شدو داوطلبان مي توانند با استفاده از شناسه كاربري و رمز عبوري كه هنگام ثبت نام از سامانه مذكور دريافت مي كنند از وضعيت خود مطلع شوند. نتيجه نهايي پذيرش نيز حداكثر تا نيمه اول شهريور سال 1398از طريق وبگاه دانشگاه (بخش آموزش ) دانشگاه جهرم اعلام خواهد شد؛ لذا از داوطلبان درخواست مي شود اكيدا از مراجعه حضوري يا تماس تلفني در اين خصوص خودداري نمايند .شايان ذكراست دانشگاه مسئوليتي براي اطلاع رساني از طرق ديگر ندارد و داوطلبان ملزم هستند از زمان ثبت نام تا اعلام نتايج اخبار مربوط را از وبگاه دانشگاه، بخش آموزش پيگيري نمايند و از وضعيت درخواست خود مطلع شوند.

 

 

ه- جدول رشته هاي داراي پذيرش دانشجو:

رديف

نام رشته

نام گرايش

1

زبان و ادبيات فارسي

-

2

مديريت ورزشي

مديريت راهبردي در سازمان هاي ورزشي

3

زبان شناسي همگاني

-

4

رياضي محض

آناليز

5

علوم و مهندسي آب

آبياري و زهكشي

6

علوم و مهندسي صنايع غذايي

فنّاوري مواد غذايي

7

 مدرسي معارف

 

 

ساير نكات مهم:

1-داوطلبان با مدارك تحصيلي معادل كارشناسي مجاز به ثبت نام نمي باشند.

2-ادامه تحصيل قبول شدگان بدون پرداخت شهريه تحصيلي است و تغيير رشته يا انتقال افراد پذيرفته شده از طريق اين آيين نامه به ساير دانشگاه ها مجاز نيست.

3- پذيرفته شدگان در مهلت مقرري كه توسط دانشگاه مشخص و اعلام خواهد شد ملزم به مراجعه حضوري و ارائه اصل سوابق تحصيلي خود به مديريت آموزشي و تحصيلات تكميلي هستند.

4-به مدارك ناقص و درخواست داوطلباني كه واجد كليه شرايط الزامي نباشند ترتيب اثر داده نخواهد شد و وجه پرداختي قابل استرداد نيست؛ لذا مجددا توصيه مي شود داوطلبان قبل از ثبت نام، مفاد اطلاعيه را به دقت مطالعه و در صورت اطمينان از احراز كليه شرايط الزامي ،ثبت نام نمايند.

5-شرايط پذيرش و نحوه ارائه درخواست ثبت نام از وضوح كافي برخوردار است؛ لذا خواهشمند است از مراجعه حضوري و يا تماس تلفني به منظور پرسش مجدد موارد خودداري فرماييد.

 6-چنانچه در هر مرحله از ثبت نام، بررسي و اشتغال به تحصيل مشخص شود كه داوطلب واجد شرايط الزامي پذيرش از طريق اين اطلاعيه نبوده يا مغايرتي بين مدارك و مستندات ارائه شده با اصل مدرك صادره از مراجع ذي ريط وجود داشته باشند، بلافاصله از ثبت نام و ادامه تحصيل او جلوگيري مي شود و مطابق مقررات با وي رفتار خواهد شد.

 
تعداد بازدید: 207
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
تمامي حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه جهرم مي باشد و هرگونه كپي برداري غيرمجاز است.
Powered by DorsaPortal