دیدار ۷ساعته رئیس و تعدادی از اساتید دانشگاه جهرم از کارخانه تولید رینگ اسپورت نور نی ریز استان فارس

۲۵ خرداد ۱۴۰۳ | ۰۷:۰۶ کد : ۲۴۶۲ اخبار
تعداد بازدید:۳۲۱
دیدار ۷ساعته رئیس و تعدادی از اساتید دانشگاه جهرم از کارخانه تولید رینگ اسپورت نور نی ریز استان فارس

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل؛ 

بازدید و گفتگوی رئیس و اساتید دانشگاه جهرم با مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره کارخانجات رینگ اسپورت نور نی ریز.

در طول این بازدید که ۷ ساعت به طول انجامید، از بخشهای مختلف این شرکت از نزدیک بازدید بعمل آمد و درباره ی ظرفیت های مختلف آن باحضور مدیر عامل، بررسی و گفتگو شد.

گفتنی است، کارخانجات رینگ اسپرت نور نی ریز، در فضایی بالغ بر 15 هزار متر مربع، از سال 1380 با همکاری صنعتی و فنی شرکت رونال آلمان و همزمان از دانش فنی شرکتهای Intra آلمان و R.W.Wijfels بلژیک و توانمندی بومی اقدام به بومی نمودن دانش و فناوری و بنای کارخانه ای در سطح استاندارد های بین المللی با قابلیت توسعه و انطباق با جدیدترین فناوری های روز دنیا نمود و تولید انواع رینگ آلومینیومی را آغاز و اکنون تامین کننده ی عمده ی نیاز شرکت ایران خودرو و مذاکره با شرکت های بزرگ خودروسازی برای به کارگیری از حداکثر توان خود می باشد.
این مجموعه که ۸۰ درصد نیاز شرکت ایران خودرو را تامین می‌کند، از قسمت‌های زیر تشکیل شده: واحد ریخته‌گری، واحد CNC، واحد X-ray، بخش پولیش، واحد تراشکاری، واحد ریژه و...
کارخانجات رینگ اسپرت نور نی ریز، درجهت پیشبرد اهداف خود در توسعه ی صنعت و بومی سازی در سال 1393 اقدام به راه اندازی خط پیشرفته تولید و مونتاژ قطعه ی اویل ماژول با انتقال دانش و فن آوری شرکت هنگست آلمان نموده است.
مجموعه فوق برای توسعه آتی خود راه اندازی خط تولید سرسیلندر و طراحی خط تولید ماشین آلات را در دستور کار خود قرار داده است.
آدرس فضای مجازی:
https://nnawheel.com/about_us

کلید واژه ها: شرکت واحد ی تولید رینگ کارخانجات رینگ توسعه


نظر شما :