فراخوان ثبت ایده در چهارمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان

۰۸ مهر ۱۳۹۹ | ۱۰:۵۴ کد : ۷۲۱ همایش و برنامه ها
تعداد بازدید:۶۵۲
فراخوان ثبت ایده در چهارمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان

بنیاد نیکوکاری جمیلی با همکاری بنیاد حامیان دانشگاه تهران، در راستای حمایت از ایجاد کسب‏ وکارهای مبتنی بر فناوری، نوآوری و تحقق اقتصاد مقاومتی و نیز با هدف تبدیل ایده‌ به ثروت، چهارمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان را برگزار می کند.

چهارمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان با محوریت علوم پایه شامل (شیمی، فیزیک، علوم زیستی، زمین‌شناسی، ریاضی، آمار و علوم کامپیوتر) برگزار می‌شود.

امسال و هم‌زمان با شیوع ویروس کرونا، محوریت جدیدی با عنوان «تأثیر کرونا بر الگو زیستی» به موضوعات جشنواره اضافه شده‌ است و شرکت‌کنندگان این دوره از جشنواره می‌توانند علاوه بر ایده‌پردازی در یکی از حوزه‌های علوم پایه، در این بخش از جشنواره نیز شرکت کنند.

چهارمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان در ۳ بخش ایده‌پردازان، تیم‌های با پتانسیل رشد، کسب و کارهای نوپا برگزار می شود. برگزیدگان جشنواره علاوه بر دریافت اعتبار پژوهشی بنیاد نیکوکاری جمیلی، از شرایط ویژه‌ همراهی تا تجاری‌سازی ایده جهت ورود به اکوسیستم کارآفرینی و اقتصادی کشور نیز برخوردار خواهند شد. از کلیه علاقه‌مندان دعوت می‌شود با مراجعه به وب‌سایت جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان به آدرس www.ysf-persia.com نسبت به ثبت ایده خود اقدام کنند.

فرصت ارسال ایده ۱۸ مرداد ماه لغایت ۱۸ مهر ماه ۱۳۹۹ زمان و برگزاری اختتامیه جشنواره  ۹ آذر ماه است.


نظر شما :